First Frontier IPA

First Frontier on fraas, mis toob meelde pioneerid, maadeavastused, esimesed ameerika kolonistid ja kõik sellise, mis nõuab julgust ning millegi uue avastamist. Ei tea, kas see õlu sai oma nime selle järgi, et sellise kaliibriga IPA kokku keetmine oli Taani õlletehasele To Øl uus katsumus, aga kui see ka nii oli, siis nad on olnud parimate maadeavastajate vääriliselt oma ülesannete kõrgusel.

First Frontier ei ole trikiõlu. Puulimistehnika piire pole kaelamurdvalt nihutatud, väliselt õllega kokkusobimatuid aineid pole sisse keedetud ning peale selle joomist ei omanda elu, armastus ja religioon sinu jaoks alatiseks uut tähendust.

First Frontier on lihtsalt üks põrgulikult hea IPA, milles on poodiumile rambivalgusesse tõstetud kõik, mis ühe IPA juures on oluline – humal, humal ja veelkord humal. (Täpsemalt siis Ameerika kolm tuntud humala sorti Simcoe, Centennial ja Warrior.) Ja nad kolmekesi teevad oma töö ära – First Frontier on tõsine humalapomm ja kes kibedust kardab, mõelgu enne pudeli avamist kaks korda järgi.

Ratebeer.com hinnang 97 punkti 100’st võimalikust räägib Taani meeste õlle eest ise kõlavalt ja selgelt. Cheers!