Väike uuendus Möku suves

Tahtsime jagada ühte väikest uuendust, mis juba maikuu algusest meie maja eest toimib. Võibolla märkasite seda juba eelmisel nädalavahetusel, aga võibolla ei märganud.

Ühesõnaga, sel suvel on Mökul, Kivil ja Trepil vahel abis mõned inimesed, kes meie tänavalõigul kiirematel õhtutel pisut silma peal hoiavad.

Mispärast?

Kohtades, kus terve leegion mõnusaid inimesi kokku saab, juhtub asju. Ägedaid, lõbusaid ja igasuguseid. Juhtub aga, et selle melu sisse hiilib ka teistmoodi asju. Juhtub, et keegi on jube tüütu, kuna on kõvasti poest kaasa toodud kanget limonaadi joonud. Juhtub, et hommikuks on kellegi pahatahtlik käsi mõne asja ära lõhkunud või on kellelegi suisa liiga tehtud.

Meie abilised on lahedad tüübid, kes ei lase neil päris halva maiguga asjadel juhtuda. No näiteks kui kellegi lukus jalgratas hakkab ilma omanikuta rändama minema või mõnest nurga peale pargitud autost maru kõvasti omaniku muusikamaitset kostab.

Sest olgem ausad, mida vähem sellist kraami juhtub, seda mõnusam kõigile. Ja muide – tänu selle kõigele on linn ning politsei lubanud Möku esise olemise peale sel aastal palju vähem pahandada.