Tartu esimene õllepood

Alates tänasest teeb Möku kõrvalruumis uksed lahti Tartu esimene ning ainuke õllepood. Jah, sa mõistid õigesti – see tähendab siis seda, et seal poes müüakse ainult õlut ja veel üht-teist õllega seonduvat. Enne kui sa edasi loed, võta paar sekundit ja lase sellel mõttel endasse settida.

Pood… kus müüakse ainult õlut 😀

See, millega poe peremees Karmo meid kostitama hakkab, pole muidugi mingi suvaline õlu vaid selline, mis väärib aja maha võtmist ja aeglast nautimist. Me oleme Mökus püüdnud õllenohikute ette tuua läbilõiget kõigest hääst, mida maailma õllendus pakub – Brewdog’idest Belgia trapistideni ja mahedatest Sakslastest uuemate Taani new-age brändideni. Katta pole me suutnud muidugi maailma õllest murdosagi, aga vähemalt osa sellest, mis sulle õhtuti Mökus maitsema on hakanud, on nüüd õllepoes ka koju ostmiseks olemas.

Pood on avatud päevasel ajal kell 10-22 ning koha peal saab asjalikku õllenõu. Virtuaalne jalajälg asub siin ning ootab uusi jälgijaid: http://www.facebook.com/Gambrinus.Tartu

Kuigi see pole Möku pood, oleme me oma sõprade avamispäeva üle pagana rõõmsad ja ootust täis. Kutsume kõiki üles aitama uuel õllepoel jalad alla saada minnes kohale, tehes tuvust ja võttes lahkudes kaasa paar kutsuvamat pudelit. Sest iga viisakas linn vajab vähemalt ühte õllepoodi ja Tartu – olgem ausad – on üks viisakas linn.