Möku X Ööriietus

Foto: Ekvilibrist

Möku baaril sai 2019. aasta lõpul vanuseks kümme aastat. Selle aja jooksul on juhtunud palju ja kogutud on lõputu hulk uskumatult ägedaid lugusid ja sõpru.


Samas on kümme aastat juba parajalt pikk aeg küll, et keegi ei jaksaks vist nii kaua baarileti taga istuda. Seega panime pead kokku ja nuputasime välja mooduse, kuidas Möku saaks olla osake teie argipäevast ka siis, kui te meile parasjagu külla tulla ei saa.
Niisiis – seekordse suure juubeli puhul tuleme välja päris oma Möku pidžaama ja Möku kassetiga.

X

X on kümme nagu Mökul vanust. X on ka märk. Kus asub tõeline Möku suures rahvahulgas? Otsi X-i ja oled leidnud ühe vaid 100st limited edition Möku pidžaamast maailmas.

MOOD

2010. aastal andis Möku välja 100 trussikut, mis läksid maailma rändama koos Möku kokteiliraamatuga. Catwalk ja moeshow mis sündmust saatsid, olid nii uskumatud, et meenutame neid siiani. Nüüd toob Möku moebränd välja ööriietuse. Tahad tõmbuda kerra pikkades pidžaamades või rokkida boksereid ja crop topi – Möku pidžaamade hulgas on kindlasti midagi igale maitsele.

ÖÖ

Möku ja ööd käivad kokku. Siin veedetud hetkedel unustame tihti ennast sõprade seltsi terveks ööks, mõnikord juhtub isegi, et lahkume alles koos särava hommikupäikesega. Miks mitte tulla meile külla juba pidžaamas, siis saad end baaris tunda sama mugavalt kui kodus ja koju jõudes otse voodisse sukelduda.

KASSETT

Nüüdsest oleme sinuga ka kõige mökumatel hetkedel, mil tahaksid kodus teki all olla, aga süda ihkab sumisevasse baari. Salvestasime seitsme nädalapäeva jagu Möku baari helisid. Vali esmaspäev, kui soovid rahulikku vestlust baaridaamiga kohvi juues. Vali reede, kui soovid korraliku suminaga pidu. Ja valikus on ka pühapäev – hetked kui Möku on suletud ja toimuvad ettevalmistused uueks nädalaks.
Pane peale Möku X kassett, selga Möku pidžaama ja oledki oma elutoas avanud ühe väikese ja armsa oma Möku.

Möku pidžaamad koos kassettidega on saadaval baaris alates Möku sünnipäevast:
kell 19:00, 20. detsember 2019.
https://www.facebook.com/events/471282013812788/

Fotod: Ekvilibrist ja Kristina Allik