Möku paneb uksed kinni ja saab 3

Pidu peenra tagaMöku on varsti 3 aastat seisnud seal kus tema seisab ja täitnud vankumatult oma kohta ajaloos.

Milline on ühe kõrtsi koht ajaloos, selle üle otsustatakse muidugi selle järgi, mida seal põnevat on ette tulnud. Cambridge’i The Eagle’is võttis Crick’i ja Watson’i peades kuju DNA mudel, Šveiki sõber kõrtsmik Palivec pandi aga kahekümneks aastaks istuma, kuna kärbsed tema kõrtsis keisrihärra pildi täis olid s*ttunud.

Palivecist on meil palju paremini läinud – hulgume endiselt vabaduses ja ka Möku uksed on lahti. Selleks et aga niimoodi igav ei hakkaks oleme me igal aastal teinud Möku sünnipäeva puhul suure peo ja teinud midagi erakordselt ägedat.

Sel aastal juhtub kõigepealt see, et Möku paneb alates homsest pisut vähem kui nädalaks uksed kinni. Põhjus, miks me seda teeme, on lihtne – me ei taha pidada niisama lahedat kõrtsi. Me tahame pidada maailma kõige ägedamat kõrtsi. Sõna kõige otsesemas mõttes, ilma allahindluseta.

Meil on punt mõtteid, kuidas üks maailma kõige parem kõrts peaks toimima ja me otsustasime, et selleks sünnipäevaks teeme me osad neist asjadest ära. Mida täpselt, seda on näha juba järgmisel laupäeval (15. detsembril) Möku kolmandal sünnipäevapeol.