Möku kolib ära

genmoku

Meil on üks uskumatult äge uudis, mis on peale skeemide joonistamist, arvutamist ja filosofeerimist saanud lõpuks väljahõikamisküpseks.

 

See on nii cool, et me tahtsime seda juba teile eile öelda, aga esimesel aprillil poleks te meid ilmselt uskunud 🙂

Niisiis, Möku kolib ära.

Just nimelt – 30. aprillil ehk volbriööl tegutseb Möku viimast päeva Rüütli tänaval. Seejärel lähevad meie teed selle tänavaga lahku ning fraas “Möku ees” omandab sealt alates hoopis uue geograafilise tähenduse.

 

Aga…

 

Me ei koli tegelikult mitte lihtsalt niisama vaid me liigutame kaks eriti vinget Tartu kohta ühe katuse alla.

 

Möku ja Genialistide Klubi panevad seljad kokku ja me pakime ennast lahti Genialistide Klubi maja esimese korruse baari koha peal.

 

Mõelge ise, sellest saab siis üks kuradi vastupandamatu maja, mille üleval korrusel Genialistide Klubis on endiselt Tartu kõige cool’imad üritused ja all hakkab olema maailma kõige ägedam Möku.

 

Leti tagant hakkab vastu vaatama vanu tuttavaid nägusid nii meilt kui ka Genialistide Klubi baarist.

 

Uuele letile lähevad üles meie kraanid kogu selle käsitööõlle kraamiga, mis Mökus on kogu aeg olnud ja baaris hakkab levima sama kodune võnge, mis on inimesi meie juurde juba üle viie aasta toonud.

 

 

Pane nüüd korraks silmad kinni ja püüa endale ette kujutada kui äge see kõik olema saab:

 

See on sama äge nagu rulli keeratud pannkook, mille sees on moos ja mesi korraga.

 

Sama äge nagu jõulud, mille järel tulevad kohe uued jõulud. Või nagu üllatusmuna, mille sees on veel üks üllatusmuna – ja siis veel üks, ja siis veel üks.