Möku 4

IMG_0366Daamid ja härrad – Möku saab sel nädalal neljaseks.

Neli aastat on parasjagu nii pikk aeg, et algust enam päris täpselt enam ei mäleta. Sirvisime meeldetuletuseks vanu ürikuid näiteks selle kohta, kust Möku nimi välja hüppas ja vaatasime, kuidas kõik ennemuistsel ajal välja nägi. Sest kord aastas võib vabalt ka pisut sentimentaane olla 🙂

*****

Seekordne Möku sünnipäev on pühendatud kõigile inimestele, kes tunnevad end olevat mõnda kätt või jalgapidi Mökuga seotud. Vahet pole kummal pool letti te olete.

Sest kogu see kõrtsivärk on viinud meid kokku uskumatu pundi muhedate kodanikega. Ja kõik need, kes Mökut regulaarselt tarbivad, kas siis arsti ettekirjutusel või haiguste ennetamiseks, on siin ilmselt sama moodi kokku jooksnud mõnede kõige ägedamate, eriskummalisemate ja ehk isegi inspireerivamate tüüpidega.

*****

Enne päris asja juurde asumist, mõned aitähhid:

Aitäh, James, Karmo, Põhjala tüübid ja kõik teised, kes te olete Mökusse pudelite ja vaatide kaupa maailma parimat õlut tassinud. Me tõstame teie terviseks klaasi head ja humalast.

Aitäh, kogu Comedy Estonia punt. Möku open mic on nii lahutamatu osa meist, et see aknaäärne pesa on omandanud paljudes peades comedy corner‘i nime. Loodetavasti on teil olnud sama hea kui meil 🙂

Aitäh kogu baarmanite pundile. Kõigile, kes kasvõi korra elus on kitsamal pool letti terve õhtu veetnud. Teiega on olnud neli aastat kogu aeg pagana äge.

Ja muidugi aitäh teile, Möku sõbrad, kes te olete viitsinud Möku tegemistele kaasa elada ja kaasa aidata. Me armastame teid kõiki kirglikult ja pealetükkivalt.

*****

Asja juurde.

Möku sünnipäevapidu toimub ülehomme ehk laupäeval, 21. detsembril, alates kella 18st ja me ootame teid kõiki.

Me näeme vaeva, et kõik oleks eriti pidulik ja tore ja juhtuks üht-teist unustamatut. Me ei luba otseselt midagi, aga siin on mõned asjad, mis võivad vabalt juhtuda:

  • võib juhtuda, et Möku näeb seespoolt välja selline, nagu ei kunagi varem
  • võid juhtuda kuulma spontaansete oraatorite poolt sünnipäevale pühendatud kihutuskõnesid
  • võid kohtuda paari nii hea jõuluõllega, et peale seda pole maailm enam endine
  • pole võimatu, et mõned korrad kõlab Steve Earle’i lugu “Galway Girl”
  • kui sa tuled kohe alguseks kohale, siis võid vabalt saada süüa rohkemat kui Pilvekese komme
  • võid saada maja kulul napsu kuni sa ei mäleta, mis riigis sa sündisid
  • võib olla kukub taevas kaela
  • võib olla suudad sa sellest kõigest aastavahetuseks toibuda

Näeme laupäeval Mökus, sõbrad!