Möku : 2.

Head sõbrad – Möku saab 2.

Seda möödapääsmatult, sest kui miski on juba üle 720 päeva kestnud (nagu Möku on), siis on loogilise arvutuskäigu tulemusena oodata, et ta saab mõne päeva pärast 2-aastaseks.

Nagu eelmisel aastal, vaatasime ka seekord selja taha jäävate jälgede poole tagasi. See, mis sealt paistis, ei olnud sugugi vähem lahedam kui meie esimene aasta.

Esmalt, aitäh kõigile teile, kes te tihti või harva Mökusse hämarusse eksite. Me loodame, et teil on seal hea, et te leiate sealt eest sõbrad ning et leti äärsetes diskussioonides sünnivad maailma muutvad tõed.

Teiseks kummardame kõigi oma veebisõprade ees. Teid on 3000. See on täpselt kümme korda rohkem kui võitles Spartalasi Pärslaste armee vastu Hollywoodi käsitluses ja rohkem kui Räpina linnas elanikke. Me armastame teid kõiki palavalt, kirglikult ja pealetükkivalt.

Kolmandaks oleme tänu võlgu kõigile neile, kes on aidanud Mökut oma nõuannetega suunata. Me püüame uuel aastal tuua Mökusse veel rohkem suurepärast õlut, teha rohkem pisut veidraid asju ja kombata rohkemaid piire.

Viimasena (aga mitte tähtsuse järjekorras), eraldi aitäh Comedy Estonia’le. Teie stand-up on Mökus olnud seni kuni me mäletame ja rokkinud sama kaua kui me mäletame. Me ootame neid laupäevi ka edapsidi iga kuu nagu väike laps jõule.

***

Möku sünnipäevapidu toimub täpselt õigel päeval ehk laupäeval, 17. detsembril, alates kella 18st ja me ootame teid kõiki – sodige see endale kalendrisse.

Asjad, mis võivad juhtuda (aga ka mitte juhtuda) õhtu käigus on alljärgnevad:

  • võib juhtuda, et Möku näeb seespoolt välja nagu sinu vanaema elutuba
  • võid kohtuda universumi parima jõuluõllega
  • kui vara kohal oled võib õnnestuda süüa rohkem kui vaid marmelaadikomme
  • võid kuulda spontaansete sõnaseadjate sütitavaid sünnipäevakõnesid
  • võid saada maja kulul napsu kuni sa ei mäleta, mis riigis sa sündisid
  • pole võimatu, et kõlab väga mitu korda Steve Earle’i lugu “Galway Girl”
  • võib olla muutub riigikord
  • jääb võimalus, et sa ei toibu sellest kõigest täielikult enne kolmekuningapäeva

Näeme laupäeval!

Cheers,

Kristina, Sille-Liis, Aadi, Roosi, Joosep, Johanna, Maria, Liina, Rauno, Riho, Signe, Veiko, Lauri