Millal on Möku sissepääsul pilet?

Möku on elutuba. Möku on sõpruskond. Mökus käies kohtab ikka ja jälle vanu tuttavaid. Ja et kõik sõbrad saaksid ikka spontaanselt sisse astuda, tellida kohvi või õlut ning rääkida paar sõna juttu, oleme püüdnud oma tegevust korraldada nii tasuta kui võimalik.

Sellel nädalal algas meie teine hooaeg uuel aadressil. Genialstide Klubi on suurepärane pidude ja kontsertide koht. DJ-d ja muusikud, kes klubis esinevad, väärivad kindlasti väikest piletiraha. No ja mis seal salata – meile meeldib see mitmekesisus programmis ja see mida Tartu ägedam ning alternatiivseim klubi teeb.

Vahest aga on oodata nii hullumeelset pidu, et inimesi tuleb väga palju. Need on need ülemaja peod, kus artistid on nii all, kui üleval korrusel ja inimesi jätkub kõikidesse maja nurkadesse. Need on ühtlasi ka need kõige lõbusamad peod. Siis võib juhtuda, et pilet tuleb osta juba majja sisenedes. Nii saame tagada kõigile piisavalt kiire teeninduse ja turvalise peo. Selliseid pidusid juhtub kuus 1-2, vahest 3 :).

Ja kui me ülemaja pidudest juba rääkisime, siis järgmisel nädalal on oodata mitut vinget üritust järjest. See on Genialistide Klubi kümnenda sünnipäeva nädalavahetus, kolme ülemaja peoga:

Neljapäeval: Musta kasti hooaja avamine, DJ-deks ja baaritöötajateks kehastuvad Genialistide maja praegused ja endised töötajad. Eriti vinge ja nostalgilise live’i teeb Genialistide tribüütbänd.

Reedel jätkub pidu elava muusika ja Genialistide maja endiste ja praeguste resitentidega.

Laupäeval VikerGen ja Vikeruum – meie oma heterosõbralik geipidu.

Nagu mainitud on need harvaesinevad ülemajapeod kindlasti väärt piletit ja järgmine nädalavahetus saab olema hullumeelselt tore – näeme juba keset möllu!