Melomaanid kapist välja

Aastate jooksul on Mökus tekkinud tendents viia ellu pealtnäha eriskummalisi ja ebatavalisi ideid. Oluliseks näiteks on siinkohal Möku Tänavamuusika festival, mis on pakkunud iga aastaga järjest rohkem lavaaega meie kohalikele, veel avastamata muusikutele.

Meie seekordne mõttelend läks taaskord muusika valdkonda ja puudutab inimesi, kellel on huvi, kuid kes alati ei leia endale väljendamisvõimalust. Suuremal osal meist on sõprade seas üks või mitu tuttavat, kes alalõpmata räägivad sellest, kuidas nad uut muusikat avastasid, või kuidas neile see ja teine artist meeldib ning kuidas sa võiksid ka ilmtingimata just selle albumi otsast lõpuni ära kuulata. Lisaks oleme kindlasti näinud baaris leti juures jooki oodates vaatepilti, kus klienditeenindajat pommitatakse erinevate soovilugudega. Teie, kes te tunnete vastupandamatut tahet oma muusikat jagada, oletegi selle ürituse tõukeks!

Kuid vale oleks väita, et see mõttelend polnud ajendatud ka meie isiklikest huvidest ja muusika lembusest. Meile meeldib hea muusika, meile meeldib tantsida ja meile meeldib tutvuda uute inimestega. Mis oleks parem, kui pakkuda võimalust tulla ja jagada oma lemmikartistide loomingut, proovida, võibolla isegi esimest korda, kätt plaadikeerutajana ning näha, kuidas sinu ette koguneb järjest rohkem inimesi tantsima. Seepärast otsustasime, et oleks aeg korraldada üritus Koduste Dj-de õhtu.

Ürituse eesmärk on, nagu varem mainitud, pakkuda muusika mängimise võimalust neile, kellel on selle vastu huvi. Kuna soovijaid on juba mitu ja stiilid, mida tahetakse mängida on erinevad, siis otsustasime, et iga õhtu peaks jälgima enamvähem sarnast joont. See omakorda ei tähenda, et kui sinu žanrid ei lähe õhtu omaga kokku jääb mängimine täiesti ära. Vastupidiselt võib järgmine üritus olla täpselt sinule paras, ning me võtame varasemate soovijatega ise uuesti ühendust. Seega esimene Koduste DJ-de õhtu toimub juba sellel kolmapäeval ja senikaua ootame veel huvilisi! Kirjutage baar.moku@gmail.com, märksõnadeks nimi + kontakt, esitatav muusikastiil(id) ja kas oled varem mänginud.