Terms of service

TELLIMUSTE TÖÖTLEMINE, MAKSUD & TOLLIMAKSUD

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus. Hinnad on koos käibemaksuga.

Müügihetkel kogutakse teie päritoluriigi nõutavad maksud ning need esitatakse teie eest. Teatud tellimuste puhul rakendub tollimaks, mis tuleb tasuda ostjal.

Makseid vahendab Stripe. Tasumine toimub väljaspool Veebipoodi turvalises keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

EESTISISENE TARNE & KOHALETOIMETAMINE

Tellimusi töödeldakse ja tarnitakse tööpäevadel. Töötlemine võtab tavaliselt 3-7 päeva, millele järgneb tarne 4-6 päeva. Tarnepartneriteks on Smartpost, DPD ja Latvijas Pasts ning kohaletoimetamise hinnad arvutatakse ostukorvis vastavalt tellitud toodete kaalule ja mõõtudele.

Saadetis toimetatakse kulleriga lähimasse postkontorisse või pakiautomaati.

NB: Seoses COVID-19-st tulenevatele piirangutele võib tellimuste kohaletoimetamisel esineda mõningaid viivitusi.

RAHVUSVAHELINE TARNE

Lisaks Eestisisesele tarnele, pakume ka Euroopasisest tarnet. Euroopasisesteks tarnepartneriteks on lisaks DPD-le ja Latvijas Pastsile ka DHL.

Euroopasisene tarneaeg on reeglina 8-14 päeva.

Kui teil on tarne osas lisaküsimusi, palun võtke meiega ühendust telefonitsi +37256226263 või meilitsi kaarel@moku.ee

TAGASTAMINE & VAHETUSED

Pakume kõikidele toodetele 14-päevast garantiid. Toodete kvaliteediga seotud küsimuste ja murede korral palume koheselt meie poole pöörduda. Tagastamisega seotud postikulud tasub ostja.

Kuna tooted on toodetud tellimusepõhiselt, siis suurute ümber vahetamine on keeruline. Palun võtke ühendust meiega.

Vigaste toodete tagastamiseks palun pöörduda meie poole telefoni või meili teel.