Millist viint peaks võtma?

Viina tervistavast mõjust mõistsid talumehed toopide kaupa lugu pidada juba Vargamäe Andrese ja Oru Pearu aegu. Toopide mõõdud ja kombed on pisut muutunud, aga viin on kõrtsis endiselt aukohal.

Seega ilma pikema jututa – minge meie näoraamatu lehele ja andke pisut nõu milline olemasolevatest peaks Mökus tuju tegema? Saaremaa, Viru Valge, midagi muud?

Jääb see, milline iganes sealsel arvamusplatsil enim toetust saab ja seejuures vähemalt 15 häält kogub.

…sest Mökus on rahva mandaat kõva valuuta 🙂

About the author

Comments

  1. Võru tohter Kreutzwald olla kuskil manitsenud, et viina palju ei maksa juua aga möönnud, et piuglaste väljaajamiseks olla viin küll väga hea rohi.

    Asjast. Vi…Va…-t juua vahepeal ei lubatud. Et kui kaaliumpermanganaadi tera sisse lased, siis alles näed, kuidas asfalt põhja sadestub. Pole proovinud. Peab piuglaste käest uurima.

    Seega Vana Hea Smirnoff, Absolut ja – üllatusüllatus – Ukraina “gorilkad”. Nii puhas kraam, et järgmine hommik võtad peast kuupjuuri.

  2. Ma feissbuuki ei saand häält jätta, aga esimene eelistus oleks punamütsike “Smirnoff”, ja hõbemedalist on üle hõbeda destilleeritud “Mernaja”, pronks aga läheb kasekestega “Nemiroff’ile”.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: